Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies.

ZADBALIŚMY O KIEROWCÓW
Koniec "polowania" na miejsce parkingowe,
koniec zatrzymywania się na chodniku,
czy osiedlowym trawniku!

 

Spokój i komfort życia skutecznie mogą zakłócić codzienne problemy związane z brakiem wolnych miejsc parkingowych w miejscu zamieszkania. Fakt ten deprymuje nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców, którzy każdego dnia zmagają się z problemem, ale także pozostałe osoby, z uwagi na zastawione chodniki, czy zdewastowane przez auta trawniki. 

To powszechny problem,
który definitywnie rozwiązaliśmy. 

OSIEDLE SOŁTYSOWSKA PARK

Na terenie osiedla znajdują się liczne bezpłatne miejsca postojowe dla gości i mieszkańców. Ponadto, mając na względzie, że współcześnie na rodzinę czesto przypadają dwa samochody, zadbaliśmy by ilośc miejsc postojowych znajdująca sie pod budynkami wraz z niezależnymi, oddzielnie zamykanymi garażami, znacznie przewyższała ilośc mieszkań na osiedlu.

  • ETAP 1
    W ramach etapu pierwszego ceny podziemnych miejsc postojowych obniżylismy nawet do kwoty 8 300 zł, czyniąc ofertę bezkonkurencyjną. Jednocześnie klienci kupujący mieszkanie są zobowiązani do wykupienia jednego podziemnego miejsca postojowego, co ma na celu zminimalizowanie ilości aut korzystajacych z bezpłatnych miejsc postojowych zlokalizowanych przed budynkami, które winny być przeznaczone dla gości. 
    Co wiecej, cenę miejsca garażowego można rozłożyć nawet na 36 rat!
  • ETAP 2
    Na drugim etapie osiedla Sołtysowska Park podziemne miejsca postojowe są już w cenie mieszkania, która wciąż pozostaje bardzo konkurencyjna. 

OSIEDLE NOWY PRZEWÓZ

Wszyscy mieszkańcy Osiedla Nowy Przewóz mogą zakupić miejsce postojowe w wielostanowiskowym, wolnostojącym garażu na preferencyjnych warunkach, włączając w to możliwość rozbicia całej kwoty nawet na 36 rat.